Saytın xəritəsi
Əlaqə
Arxiv
English
version
Русская
версия





Əlaqə


Iteca Caspian LLC
Aynurə Nəzərli
Konfransın Meneceri
T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041011 (birbaşa)
F: +994 12 4041001
E: conference@iteca.az

Svetlana Hacıyeva
PR Menecer
T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041008 (birbaşa)
F: +994 12 4041001
E: prmanager@iteca.az

Leyla Səfərəliyeva
Reklam üzrə menecer
T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041031 (birbaşa)
F: +994 12 4041001
E: advert@iteca.az


ITE Group PLC


Şivon Smit
Baş Koordinator - Konfrans

T: +44 (0) 207 596 5166
F: +44 (0) 207 596 5111
E: siobhan.smith@ite-events.com

Andrey Kudryavtsev
Konfransın Prodüseri

T: +44 (0) 207 596 5016
E: Andrej.Kudrjavcev@ite-exhibitions.com

Markus Zoller
Sponsorluq üzrə Satış Meneceri

T: +44 (0) 207 596 5058
E: Marcus.Zoller@ite-events.com

Conson Obembe
Sərgi üzrə Satış Meneceri

T: +44 (0) 207 596 5004
E: Johnson.Obembe@ite-events.com


ITE Moscow


Natalia Trubezkaya
Satış üzrə menecer - Rusiya

T: +7 495 935 7350
F: +7 495 935 7351
E: Trubetskaya@ite-expo.ru


EUF, Turkey
Acelya Bayraktar
Şöbə müdiri

T: +90 212 291 83 10 (ext.168)
F: +90 212 240 43 81
E: acelyab@ite-turkey.com


ITE GULF FZ LLC
Hüseyn Şariatmadar
Layihə meneceri – Yaxın Şərq

T: +971 44332970
F: +971 44471797
E: oilgas@ite-gulf.com



BİZƏ QOŞULUN!
Baş xəbərlər
RƏSMİ SƏYAHƏT AGENTLİYİ
Premier Tour
RƏSMİ MEHMANXANALAR
Qafqazpoint


SheratonBaku
VALYUTA MƏZƏNNƏSİ
  22/09/2020 23/09/2020
USD 1.7 1.7
EUR 1.8968 1.8968
GBP 2.1937 2.1937
RUR 0.0264 0.0264
HAVA



      Caspian Oil & Gas Conference is Copyright © 2000-2020 Bütün hüquqlar qorunur. Hosted by VebTek